На День сміху (дурня), прийнято жартувати
над друзями, колегами і навіть
незнайомими людьми. Звідки взялась ця
традиція нам не відомо.
- Першого квітня в світі прийнято відзначати День сміху або День дурня. Де і коли з'явилась традиція розігрувати довірливих і простодушних людей, невідомо і зараз, але в сучасному світі вона "прижилась".
В Україні також відзначають день сміху, але особливих заходів в цей день не проводять, хіба що у місто Одеса приїздять ті, хто полюбляє гумор і веселощі, на Квітневу гуморину.
Історія і традиції свята
На слов'янських територіях одним з перших підтримав традицію знущатися над довірливими людьми Петро I. За легендою він скликав людей на "небачену виставу", а коли ті приходили, то побачили плакат з написом "1 квітня - нікому не вір". Саме ці слова стали гаслом свята.
В історії зафіксовані досить масштабні першоквітневі жарти. Так, в 1957 році радіостанція BBC News повідомила про урожай спагетті, що зібрали з дерев.
Традиція жартувати і розігрувати на День дурня залишилась і зараз у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Діти в школах розігрують однокласників, а дорослі влаштовують великі і продумані жарти у себе на роботы та вдома.
А тепер мультики!!!!!!!!!
Немає коментарів:
Дописати коментар